İŞİNİZ İŞİMİZDİR...
AnaSayfa
Hakkımızda
REFERANSLAR
FOTO GALERİSİ
Ziyaretçi defteri
İletişim
Hakkımızda

 

                             Yüksel Deniz

Şirketimiz proje ve prose aşamasında üstün kaliteyi yakalamaya yönelik her türlü önlemi almakta olup “Müşteri Memnuniyeti” ilkesi tüm personelimize benimsetilmiştir. Özellikle sanayi yapıları haricinde iç ve dış dekorasyon peyzaj çalışmaları, aydınlatma, alt yapı, vakumla beton, topping betonun yanı sıra kazı ve dolgu faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Şirketimiz, imalatın yanı sıra, araştırma-geliştirme, projelendirme ve teknik danışmanlık hizmetleri ile müşterinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek, sektöründe seçkin ve ayrıcalıklı yerlere sahiptir.

Şirketimiz inşaat sektöründeki yenilikleri yakından takip edecek, taleplere cevap verecek sistemin ilk uygulayıcıları arasında yer almaktadır. Yapı sektörü içindeki teknolojik yenilikleri yaygınlaştıran bir şirket olmanın kendisine yüklediği sorumluluğun bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Bugüne kadar yaptıklarımız, işimize gösterdiğimiz ciddiyet ve hassasiyeti ortaya koymaktadır. Proje çalışmaları, “Türk Standartlarına” ve “Afet bölgesinde yapılacak yapılar hakkındaki yönetmeliklere” hükümlerine uygun olarak bilgisayar ortamında dinamik ve statik analizler için “SAP 2000 Analiz Programı” kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Gerçekleştirdiğimiz geniş referans tablosu gerek sanayi, gerekse idari yapılar ile son iki yılda İzmir ve civar illerde 60.000 m2 aşkın kapalı alan mal sahiplerine zamanında ve tam olarak teslim edilmiştir.

YÜKSEL DENİZ İNŞAAT ayrıcalığı ile sağlıklı yapılar sahibi olmanın fırsatını kaçırmayın. Göstereceğiniz ilgi ve güvene teşekkür eder, işlerinizde başarılar dileriz.

 

                                                                                                          C. Yüksel DENİZ

 

Yüksel Deniz
Yüksel Deniz
En Son Projemiz
En son müşterimiz
Sözleşme aşamasındaki işlerimiz arasında da yaklaşık 23000M2 İLE 30000M2 civarı prefabrike  bulunmaktadır. Tek hedefimiz daha da büyüyüp dürüstlüğümüz ve titizliğimizi daha büyük alanlarda duyurmaktadır..
Yüksel Deniz
Turkon Holding - Sandras A.Ş. - Köyceğiz / MUĞLA
 

 
AnaSayfaHakkımızdaREFERANSLARFOTO GALERİSİZiyaretçi defteriİletişim